HEMEN ARA WHATSAPP MESAJ GÖNDER
  • 0332 350 48 10
  • bilgi@bicibicihaliyikama.net

Yorgan Yıkama

Konya'nın en büyük, en modern ve en lüks halı yıkama tesisinde sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Yorgan yıkama artık dert değil. Bırakın yorganlarınızı biz yıkayalım. Fabrikamızda bunun için bulunan 20 kğ makinalarımız da yüzde yüz temizlenmiş ve bakterilerden arınmış olarak evinize teslim edelim. Hijyenden taviz vermeyen firmamız, yorgan Yıkama hizmeti vermektedir. Yorganlar bilindiği gibi cildimizle, vücudumuzla temas eden, sıklıkla kullandığımız eşyalarımızdır, dolayısıyla hijyen en önemli faktör olmaktadır.

Hijyen bir ortamda yıkanması ve kurutulması gerekmektedir. Bahsettiğimiz Battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız özel olarak bu iş için üretilmiş makineler ile yıkanmaktadır. Battaniye ve Yorgan türevlerine kullandığımız yıkama şampuanları tamamen bitkisel olup sadece yorgan ve battaniyeler türleri içindir. Yorganlarda şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktadır.

Yorgan yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulmaktadır ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapılmaktadır. Yorgan Yıkama Başta Hijyen ve Uzmanlık Gerektirir, Firmamızdan Bilgi Almadan Battaniye ve Yorganlarınızı Yıkatmayınız

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın