HEMEN ARA WHATSAPP MESAJ GÖNDER
  • 0332 350 48 10
  • bilgi@bicibicihaliyikama.net

Toplantı Salonu, Tiyatro ve Sinema Salonu Koltuk Yıkama

Konya'nın en büyük, en modern ve en lüks halı yıkama tesisinde sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Konya’nın her ilçesine fiyat farkı olmaksızın hizmet vermeye devam eden firmamız Koltuk Yıkama alanında deneyimimizle siz değerli müşterilerine hep en iyisini sunmaya devam etmektedir. Koltuk yıkama işlemleri esnasında, yıkanan koltukların hijyen garantisi verilir aynı zamanda koltuk kumaşları kesinlikle deformasyona uğramaz.

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su makina ile buharlı, sıcak sulu veya soğuk su ile makine ile püskürtülür. Tamamıyla ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir.

Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıkta ki fırça makinesi yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır.

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın