HEMEN ARA WHATSAPP MESAJ GÖNDER
  • 0332 350 48 10
  • bilgi@bicibicihaliyikama.net

Kurumsal

BICI BICI HALI YIKAMA; 2004 yılından günümüze halı yıkama alanında faaliyet göstermektedir.
Konya'da halı yıkama tesisimizde sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.
Bıcı Bıcı Halı Yıkama Fabrikası müşterilerilerine Konya'nın tüm bölgelerine geniş servis ağıyla hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı yıkama konusunda derin tecrübeye sahiptir. Konya'da saygın ve ilerici bir kuruluştur.
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
Hizmet Halkamızın İçinde;
Halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, evde koltuk kanepe yıkama ve evde Halı yıkama yer almaktadır.
Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan; halı temizliği hizmeti ile halılarınız evinizden alınarak 3 gün gibi kısa bir zaman dilimi içersinde, halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde yine evinize teslim ediyoruz.
Vizyon;
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak
Misyon;
Verdiğimiz hizmette, malzemeden işçiliğe kadar, firma ismimizin aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak.

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın